KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 9144451
nr 914 4451
Blandteknik
Oidentifierad Konstnär, Judiskt sällskap, signerad. Stolz, 16x13
Utrop:
300 kr
Såld:
150 kr
måndag 29 september 2014
kl 18:43:45
29/9 07:08:09
100 kr
29/9 07:41:26